Україну атакувала майже сотня дронів РФ

Сегодня 11:00

first_image​Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та БпС, мобільні вогневі групи СО України.

Росія в ніч на 21 грудня атакувала Україну, застосувавши 97 ударних дронів. Сили ППО збили 75 ворожих безпілотників. Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ в Telegram.

З 18:00 20 грудня до ранку 21 грудня росіяни атакували 97 ударними дронами типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів з напрямків: Міллерово, Курськ, Приморсько-Ахтарськ - РФ, Гвардійське, Чауда - ТОТ АР Крим. Близько 60 із них - "шахеди".

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Станом на 08:30, протиповітряною обороною збито/подавлено 75 ворожих безпілотників типу Shahed, "Гербера" і дронів інших типів на півночі, півдні, заході та сході країни.

Також зафіксовано влучання 19 ударних дронів на 8 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на одній локації.

Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих дронів.

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить