В Україні знайшли заміну вихователям. Що з цього вийде?

01.04.20 - 15:47

first_imageШколи та дитячі садочки будуть зачинені ще як мінімум місяць. Якщо для школярів проводять дистанційне навчання, то що ж робити з дошкільнятами?

У мережі з'явилася нова послуга «Няня онлайн», - пише Всеосвіта.

Це людина, яка дистанційно пограється з дитиною, аби у батьків був вільний час на свої справи. На новий формат вже почали перелаштовуватися деякі дитячі садочки.

Бебісітер— це людина, яка готова дистанційно побути з дитиною декілька годин, аби батьки встигли зробити свою роботу. Раніше такі люди приходили додому, нині вони працюють онлайн.

По різні боки екрану, вони граються, співають, максимально розважаються. Здається все просто, але все продумало до маленьких деталей.

Як це відбувається?

За словами дитячої психологині та співзасновниці платформи бебісітерів Ганни Пліш, завжди потрібно тримати зв'язок з батьками дитини.

Коли малеча виходить з кімнати, де стоїть комп'ютер, ми звісно не можемо побігти за нею та подивитися, що вона робить, тому у таких випадках неодмінно потрібно дзвонити батькам, аби ті привели дитину в кімнату, де знаходиться дистанційна няня, — говорить Ганна.

А як щодо дитсадків?

Карантин офіційно подовжено і триватиме він щонайменше з місяць. Перелаштуватися на дистанційну роботу з малюками намагаються і в садочках.

Вихователі приходять до дитячого садка, аби провести онлайн-урок зі своїми дітьми. Загалом, такі заняття тривають 45 хвилин, але після уроку, діти залишаються на зв'язку, аби мали можливість наговоритися між собою.

В іншому дитячому садочку, викладачі вирішили не ходити до садків. Вихователям роздали улюблені іграшки дітей, таким чином, з дому вони проводять заняття.

Викладачі намагаються максимально відкрито та доступно проводити абсолютно всі онлайн-уроки, починаючи від англійської мови, закінчуючи співом.

На онлайн-уроках у нас завжди присутні два викладачі. Якщо в одного зникає зв'язок, або якісь проблеми з камерою, інший викладач підхоплює роботу та спілкується з дітьми, поки той не вирішить свої проблеми, — говорить Ірина Бурякова, керівниця приватного дитячого садочку.

Не витрачають впорожнє свої вміння і дитячі гуртки. Вони теж перейшли на дистанційні заняття у такому форматі. Головне завдання таких уроків – максимально зацікавити дітей, а батькам допомогти легше пережити карантин.

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить