Зеленський закликав готуватися до нової небезпеки

Сегодня 07:57

first_imageСвіт має бути готовий до будь-якого типу атак, наголосив Зеленський

Іран і Росія завдяки дронам здобули можливість вбивати "дешево і на великій відстані", наголосив президент України.

Доступ до дронів можуть здобути не тільки великі режими, як у Росії та Ірані, але й навіть терористичні угруповання або злочинці, які діють поодинці. Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час виступу в британському парламенті.

Іран і Росія здобули можливість вбивати "дешево і на великій відстані". Нині один "шахед" коштує близько 50 тисяч доларів. І партнери України для їхнього знищення часто використовують ракети, вартість яких сягає 4 млн доларів.

"Іранці знали, що жодна ППО у світі не може зупинити такі дрони, таку кількість дронів. І ми це змінили. В Україні ми зупиняємо один такий дрон двома або трьома перехоплювачами, які коштують менше ніж 10 тисяч доларів", - звернув увагу президент.

В контексті поширення дронів ідеться не тільки про напади з боку держав. Оскільки тепер масові атаки вже коштують не мільярди, а набагато менше.

"Ми повинні бути готові до будь-якого типу атак. Зокрема - з боку недержавних суб'єктів: злочинних угруповань, терористичних груп, а також поодиноких нападників, які можуть отримати доступ до таких технологій... Уже не тільки такий багатий і божевільний, як Путін, може собі дозволити це", - наголосив Зеленський.

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить