Помутніння та біла речовина у річці Мерло на Харківщині: розпочато перевірку джерела забруднення

28.10.25 - 16:02
Помутніння та біла речовина у річці Мерло на Харківщині: розпочато перевірку джерела забрудненняУ річці Мерло на Харківщині виявлено помутніння води та білу речовину біля села Павлівка та Богодухова. Прокуратура розпочала розслідування за фактом порушення правил охорони вод.

Помутніння та біла речовина у річці Мерло на Харківщині: розпочато перевірку джерела забруднення<p>У річці Мерло на Харківщині виявлено помутніння води та білу речовину біля села Павлівка та Богодухова. Прокуратура розпочала розслідування за фактом порушення правил охорони вод.</p>

У річці Мерло на Харківщині виявили помутніння води та невідому білу речовину у декількох місцях — під містком у селі Павлівка та біля залізничного вокзалу в Богодухові. Ведеться перевірка джерела забруднення та осіб, які можуть бути до нього причетні. Про це повідомляє Харківська обласна прокуротура, пише УНН.

Прокурори Богодухівської окружної прокуратури Харківської області відреагували на інформацію, оприлюднену у медіа 23 жовтня 2025 року, щодо забруднення річки Мерло

- йдеться у повідомленні.

За повідомленнями, у кількох ділянках водойми — під містком у селі Павлівка та поблизу залізничного вокзалу в місті Богодухів — зафіксовано помітне помутніння води та наявність невстановленої речовини білого кольору.

З огляду на серйозність ситуації та можливе порушення природоохоронного законодавства, прокуратура внесла відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом порушення правил охорони вод (ч. 1 ст. 242 Кримінального кодексу України).

У межах кримінального провадження планується встановлення джерела потрапляння речовини, а також осіб або підприємств, причетних до можливого порушення вимог екологічної безпеки.

Источник: УНН

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить