Масована атака на Дніпро та Запоріжжя призвела до знеструмлення та відсутності води

08.01.26 - 00:15

Масована атака на Дніпро та Запоріжжя призвела до знеструмлення та відсутності води<p>Внаслідок масованої атаки на Дніпропетровську та Запорізьку області більшість споживачів залишилися без світла та водопостачання. Енергетики розпочнуть відновлювальні роботи, як тільки дозволить безпекова ситуація.</p>

Масована атака на Дніпро та Запоріжжя призвела до знеструмлення та відсутності води<p>Внаслідок масованої атаки на Дніпропетровську та Запорізьку області більшість споживачів залишилися без світла та водопостачання. Енергетики розпочнуть відновлювальні роботи, як тільки дозволить безпекова ситуація.</p>

Ворог у ніч на четвер, 8 січня, масовано атакує Дніпро та область. Під ударом також Запоріжжя. Про це повідомляють кореспонденти УНН.

Деталі

У більшості споживачів регіону нині відсутнє світло та водопостачання.

У свою чергу в Укренерго повідомили, що ворог здійснив масовану дронову атаку на енергетичну інфраструктуру кількох регіонів. Внаслідок цього – знеструмлена більшість споживачів у Дніпропетровській та Запорізькій областях, включно з обласними центрами.

Аварійно-відновлювальні роботи у постраждалих від атаки регіонах будуть розпочаті одразу, як тільки це дозволить безпекова ситуація. Першочергове завдання енергетиків – заживлення критичної інфраструктури

- йдеться у повідомленні.

Між тим голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул розповів, що в Інгулецькому та частині Металургійного района міста "дуже складна ситуація".

Енергетики працюють, але коли буде відновлена подача електроенергії - на зараз незрозуміло. Воду в системі утримуємо на генераторах, але до верхніх поверхів тиску не вистачить. Тому прошу набиратись на нижніх. По Теплопостачанню. Йде відновлення, буде відкриватись кварталами, як перед новим роком. Одночасно з ліквідацією аварій. Лікарні працюють на генераторах.

- повідомив Вілкул.

Тим часом через масове знеструмлення в Запорізькій та Дніпропетровській областях мобільний зв’язок працює в аварійному режимі. Базові станції перевели на акумулятори – їх вистачить орієнтовно на 8 годин. Жителів просять користуватися зв’язком лише за потреби, за можливості переходити на національний роумінг і месенджери.

Керівник Центру протидії дезінформації РНБО України Андрій Коваленко зазначив з цього приводу, що це "навмисний терор цивільного населення, спроба створити гуманітарну катастрофу".

"росія демонструє небажання завершувати війну і неповагу до плану миру Трампа", - додав Коваленко.

Нагадаємо

У багатьох районах Дніпра зникло електропостачання, подекуди відсутнє водопостачання. За словами очільника Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука, наразі стосовно відновлення енергопостачання немає жодних прогнозів.

Источник: УНН

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить