Консультації та підтримка: як у Броварах допомагають підприємцям розвиватися
У Броварах відкрили Центр підтримки бізнесу, де надають безкоштовні консультації з питань реєстрації та розвитку бізнесу. За 2023 рік послугами Центру скористалися близько 150 підприємців.
Консультації та підтримка: як у Броварах допомагають підприємцям розвиватися
У Броварах відкрили Центр підтримки бізнесу, де надають безкоштовні консультації з питань реєстрації та розвитку бізнесу. За 2023 рік послугами Центру скористалися близько 150 підприємців.
У Броварах при міській раді працює Центр з підтримки бізнесу, де підприємці та люди, які тільки планують відкрити свою праву, можуть отримати безкоштовні консультації з питань реєстрації бізнесу, оренди приміщень та отримання грантів. Цього року до Центру звернулося близько 150 осіб, переважно представники мікро- та малого бізнесу. Про це в ексклюзивному коментарі УНН повідомили в Центрі.
Деталі
Раніше бізнес-омбудсмен Роман Ващук у коментарі УНН розповів, що для підприємців зараз існує безліч можливостей завдяки міжнародним грантам та консультативній підтримці. Наразі для них відкриваються нові центри з підтримки бізнесу за підтримки місцевої влади.
Один з таких запрацював при Броварській міській раді в 2023 році у рамках програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
У Центрі можна отримати безкоштовну консультаційну підтримку потенційним суб’єктам підприємницької діяльності та особам, які планують відкрити власну справу або її маштабувати, щодо діючих грантових пропозицій, вимог їх отримання, реєстрації бізнесу, провадження підприємницької діяльності, встановлення тимчасових споруд, оренди приміщення, з питань реклами тощо.
"У поточному році до Центру звернулось близько 150 осіб. Найбільшу зацікавленість у підтримці бізнесу, наданні консультацій проявляє мікро та мале підприємництво", - зазначили в Центрі.
Для зручності підприємців Центр має власну сторінку на офіційному вебсайті Броварської міської ради та в соцмережах, де регулярно оновлюється інформація про бізнес-можливості та події. Також запис на консультацію можна здійснити онлайн через Google-форму або телефоном.
Крім того, Центр організовує тематичні заходи та навчання, зокрема вебінари щодо податкового законодавства, законодавчих змін, а також тренінги з маркетингу та просування бізнесу, які фінансуються з місцевого бюджету. Завдяки співпраці з партнерами, такими як UWE HUB, Центр продовжує розширювати свої можливості, підтримуючи підприємців на шляху до успіху.
Додамо
За словами міського голови Броварів Ігоря Сапожка, за час воєнного стану в рамках реалізації 76 інвестиційних проєктів Броварам вдалося залучити понад 466 мільйонів гривень інвестицій та створити майже 600 нових робочих місць. Він додав, що за період воєнного стану у Броварській громаді збільшилася кількість різноманітних фірм та фізичних осіб-підприємців – на даний час їх налічується понад 18 тисяч.
Окрім іноземного фінансування Бровари отримають й іншу допомогу від міст-побратимів. Наприклад, німецькі партнери надали місцевій громаді генератори, медичне обладнання, спеціальний транспорт та багато іншої допомоги. Для того, щоб зі своїми українськими колегами визначити конкретні напрямки подальшої співпраці у жовтні до Броварів прибув представник муніципалітету німецького міста-побратима Єни, міський радник Матіас Міт.
Загалом, в рамках співпраці з німецькими містами Єна та Ерланген, а також районом Лан-Ділль Бровари отримали три карети швидкої допомоги, чотири пожежних автомобілі, три одиниці комунального транспорту, один шкільний автобус, генератори, різноманітне обладнання для навчальних закладів громади та модульного містечка, у якому живуть переселенці.
Источник: УНН