Правила користування кредитною карткою

28.03.24 - 12:47

first_imageНа сьогоднішній день віртуальна картка з кредитним лімітом стала невід’ємною частиною фінансової поведінки для багатьох людей у всьому світі. Її зручність, доступність та можливість здійснювати покупки та платежі в Інтернеті роблять цей інструмент незамінним у сучасному світі.

Використання своєї відкритої кредитної лінії досить просте, оскільки кошти автоматично знімаються під час оплати карткою. Щоб уникнути накопичення великих боргів, важливо дотримуватися кількох порад під час користування нею.

Топ-5 золотих правила

  • Докладно ознайомтеся з умовами тарифів

Перед тим як подавати заявку на кредитну картку, розгляньте пропозиції різних банків. Порівняйте процентні ставки, оберіть той, де найнижча, враховуйте високий кредитний ліміт та можливість отримання додаткових бонусів. Ретельно вивчіть комісії та платежі, обчисліть, чи вигідниими будуть ці тарифи. Після цього відкривайте кредитну картку.

  • Не використовуйте кредитну картку для зняття готівки

Більшість банків встановлюють високу комісію за цю операцію, часто до 5% або навіть більше від знятої суми. Крім того, зазвичай немає грейс-періоду для зняття готівки, тобто банк може розпочати проведення відсоткових нарахувань. Щоб уникнути додаткових витрат, краще перед тим як здійснити операцію, ознайомся з умовами та комісіями, які стягуються за зняття готівки у банкоматах.

  • Утримуйтеся від використання кредитної картки як основного рахунку

Використання кредитки як поточного рахунку – це одна з найбільш поширених помилок, оскількі більшість людей, на жаль, не усвідомлюючи того, платять мінімальні щомісячні внески, а потім знову витрачають кошти на нові покупки. В результаті вони не погашають основну суму боргу по кредитній лінії, а лише сплачують відсотки.

  • Встановлюйте власні ліміти

Маючи на руках кредитку, завжди є спокуса придбати все, особливо під час шопінгу. При цьому важливо пам'ятати, що гроші, витрачені за допомогою кредитки, потрібно буде повертати банку. Для уникнення зайвих витрат рекомендується встановлювати щоденні ліміти на ваші картки. Це допоможе уникнути перевищення встановленого бюджету нта запобігти імпульсивним покупкам.

  • Використовуйте мобільний та інтернет-банкінг

Більшість банків надають доступ до інтернет-банкінгу, SMS-інформування та власних мобільних додатків. Завдяки цим засобам ви можете переглянути стан свого рахунку, отримати виписку у будь-який час. Це допомагає управляти витратами, оскільки всі транзакції доступні в додатку. Більше того, це забезпечує захист від шахраїв: у разі втрати або крадіжки картку можна заблокувати, без дзвінків до контакт-центру.

Отже, користування кредитною карткою може бути зручним і вигідним, але лише за умови дотримання встановлених правил. Ознайомлення з правилами кредитної картки допомагає уникнути фінансових проблем. Пам'ятайте про ці ключові аспекти, перш ніж вирішити отримати кредитку, і завжди уважно слідкуйте за своїми фінансами.

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить