“СК VUSO отримує велику кількість запитів про покриття воєнних ризиків”, — Андрій Артюхов, голова правління страхової компанії

Вчера 20:09

first_imageВоєнні дії на території України залишили відбиток на всіх сферах життя, особливо вплинувши на бізнес. Компанії, які працюють в умовах великого ризику, все частіше стали звертатися до страховиків.

Воєнні дії на території України залишили відбиток на всіх сферах життя, особливо вплинувши на бізнес. Компанії, які працюють в умовах великого ризику, все частіше стали звертатися до страховиків. Українським страховикам довелось дуже швидко адаптуватись до нових умов, щоб мати змогу успішно обробляти нові запити клієнтів. Голова правління СК "ВУСО" Андрій Артюхов розповів про всі зміни, що сталися останнім часом, у своєму інтерв’ю для видання Forinsurer.

За словами Андрія Артюхова, 2022 та 2023 роки принесли всім багато випробувань. Однак, страхові компанії вже розробили алгоритм дій в подібних ситуаціях. СЕО СК "VUSO" каже, що їх основним пріоритетом завжди було надання якісних послуг, незалежно від складності умов. Також велику увагу компанія приділяє розвитку та регулярній допомозі ЗСУ.

Він зауважує, що запити клієнтів на страхування змінилися. "Значно зріс попит на страхування з покриттям воєнних ризиків. В подібній ситуації це є логічним. Україну щодня обстрілюють десятки ворожих ракет, які завдають шкоди цивільним будинкам та майну громадян. СК "VUSO” була однією з перших страхових компаній, яка оперативно відреагувала на цю потребу. У 2022 році було презентовано продукт КАСКО Patriot, а вже у 2023 його покращили та модернізували", – зазначив А. Артюхов.

За словами голови правління СК "ВУСО", війна вплинула на здоров'я людей. Власники бізнесу почали все частіше звертатися до страховиків, щоб застрахувати своїх працівників. В ДМС стали включати воєнні ризики.

Інформацію підтвердив Михайло Назарчук, голова наглядової ради СК “ВУСО” під час інтерв'ю для видання Мінфін. Він зазначив, що необхідність страхування викликана порушенням колективного здоров'я та виснаженням емоційного стану населення. Подібну ситуацію не можна ігнорувати, бо це може призвести до таких негативних обставин, як необхідність високих витрат на лікування, зниження мотивації та продуктивності роботи працівників.

Незважаючи на конфлікт в Україні, VUSO продовжує успішно функціонувати. Андрій Артюхов відзначає, що важливою перевагою стала повна цифровізація процесів, яку компанія впровадила ще під час пандемії COVID-19. Вся взаємодія з клієнтами тепер відбувається у віртуальному середовищі, що значно прискорило вирішення завдань, незалежно від того, де саме знаходиться клієнт. "Ми маємо налагоджені процеси для таких ситуацій, як відключення електроенергії або втрата мобільного зв'язку. Наші знаходяться за кордоном, що дозволяє нам надавати невідкладну допомогу в Україні. Наші клієнти отримують всю необхідну підтримку вчасно", – пояснює генеральний директор СК VUSO Андрій Артюхов.

Довідка. СК "ВУСО", що має український капітал, була заснована у 2001 році. За час своєї діяльності вона визнана надійним учасником на ринку страхування, як свідчить актуальний рейтинг фінансової стійкості uaAA, присвоєний рейтинговим агентством “Стандарт-Рейтинг”. СК “VUSO” спеціалізується на моторному, медичному та туристичному страхуванні як для корпоративних клієнтів, так і для приватних осіб.

Страхова компанія "VUSO" дотримується всіх вимог законодавства. Наразі у компанії є 50 ліцензій: 17 на добровільне та 33 на обов'язкове страхування. Компанія робить все можливе для зручності клієнтів. По всій Україні діють 34 представництва, 2 філії та понад 20 центрів агентських продажів. "VUSO" є повним членом МТСБУ, КТПП, НАСУ та Ядерного страхового пулу України. У липні 2023 року НБУ підтвердив прозорість структури компанії.

СК "VUSO" є сучасним страховиком, якій пропонує своїм клієнтам якісні продукти. Компанія є лідером у сфері інтернет-страхування і першою в Україні впровадила систему продажу електронних полісів. Голова наглядової ради Михайло Назарчук вказує, що однією з сильних сторін СК "VUSO" є швидке формування IT-рішень завдяки використанню власних розробок висококваліфікованих фахівців компанії. 

Компанія постійно розширює коло партнерів, з якими успішно реалізує проєкти. "VUSO" співпрацює з такими відомими та надійними фінансовими установами, як ПриватБанк, Укрексімбанк, Ощадбанк, Укргазбанк, Глобус Банк, КредоБанк, Скай Банк, ПравексБанк, ПУМБ, ОТП Банк, Таскомбанк, ЮнексБанк, КомІнБанк, АкордБанк, Рада Банк, СЕНС Банк.

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить