Особливості препарату Кабазер (Каберголін)

11.03.24 - 21:55

first_imageТривалі стероїдні курси не тільки виснажують організм, а й призводять до сильних побічних реакцій. Велика кількість стероїдів змінює гормональний фон спортсмена та може викликати різні захворювання, якщо застосовувати медикаменти без погодження з лікарем. Тому важливо знайти речовину, яка б мінімізувала побічні реакції стероїдів, залишаючи лише їх позитивний вплив. Популярним препаратом для нейтралізації негативних реакцій стероїдних речовин є Кабазер.

На сайті СтероідШопу https://steroidshopua.com/uk/product/457/ його можна замовити по вигідній ціні.

 

Що таке Кабазер?

Cabaser від Pfizer Labs – засіб для пригнічення виробництва в тілі пролактину. Основною діючою речовиною ліків є каберголін. Основне його призначення полягає в тому, щоб знизити концентрацію в крові пролактину – гормону, що стимулює вироблення молока у жінок, а у чоловіків (якщо він залишається на належному рівні) відповідає за стимуляцію яєчок для вироблення сперми. Каберголін призначають для придушення лактації, він використовується як допоміжна терапія пухлин гіпофіза, в монотерапії, при Хворобі Паркінсона на ранніх стадіях та в комбінації з іншими препаратами. 

Каберголін широко продається як Кабазер від різних брендів. Речовина належить до класу лікарських засобів, які називаються агоністами дофаміну. Агоністи дофаміну – це препарати, які часто використовуються для лікування подібних станів. Наш організм виробляє дофамін, який перешкоджає звільненню пролактину. Каберголін зв'язується з дофаміновими рецепторами. Ця прив'язка теж запобігає вивільненню пролактину організмом, таким чином знижуючи його рівень. Та все ж найбільш популярне вживання Кабазера у сфері спорту.

 

Кабазер в спорті

Гінекомастія є досить рідкісним явищем у звичайних чоловіків, але не рідкість у тих, що застосовують ААС. Це одна з причин, з яких каберголін у бодібілдингу має великий успіх. Лактаційна гінекомастія супроводжується виділенням невеликої кількості рідини при стисканні соска. Ця недуга має здатність накопичуватися й багатьом спортсменам цей факт відомий. За перших ознак розвитку гінекомастії вони вносять відповідні коригування в свій курс анаболіків.

Це захворювання досить погано вивчено та причиною його розвитку заведено вважати порушення балансу між пролактином, естрогенами та андрогенами. Також захворювання може стати наслідком генетичної схильності. Щоб уникнути всіх цих неприємностей, необхідно використовувати каберголін під час стероїдних курсів. Встановлено, що естрогени є стимуляторами зростання рівня пролактину, тому саме в цьому полягає основна причина розвитку лактаційної гінекомастії. Тому каберголін купити в Україні важливо для унеможливлення проявів побічних реакцій у спортсменів.

 

Оптимальний курс Каберголіну

У медичній практиці препарат використовується чоловіками для придушення виробництва пролактину в кількості 0.5 г на тиждень. Дозування може використовуватися одночасно, або поділятися на два й більше застосувань. Також можна збільшити частоту використання Кабазера для отримання кращого результату, застосовуючи його по 0.5 грама кожен третій, чи четвертий день.

Каберголін у бодібілдингу використовується під час курсів ААС, до складу яких включені стероїди з прогестагенною активністю (тренболони, оксиметолон, або тренболон). Дозування складає по 0.25 г кожен третій день. Тривалість курсу становить один місяць, після чого його використовують за необхідності. Відомі випадки, коли препарат використовувався чоловіками для досягнення множинних оргазмів під час статевих актів. Якщо за допомогою каберголіна блокувати виробництво пролактину, то численні оргазми стають реальністю. Спортсменкам Кабазер не рекомендований до застосування.

 

Можливі побічні реакції та передозування

Під час застосування препарату слід врахувати, що Каберголін має гіпотензивну дію та може спричинити стан падіння тиску при переході з горизонтального положення у вертикальне. Інші негативні дії препарату залежить від дози. Так, при одноразовому застосуванні для припинення лактації побічні ефекти спостерігалися у незначної частини досліджуваних, а при застосуванні Каберголіна протягом півроку частота небажаних реакцій була у більшості випадків серед пацієнтів. Найчастішими побічними реакціями є:

  • біль голови, запаморочення;
  • ураження серцевих клапанів;
  • біль у животі, нудота, диспепсія, запалення шлунка;
  • підвищена стомлюваність, слабкість.

Передозування препаратом проявляється нудотою, блюванням, розладами травлення, а також падінням тиску (ортостатичною гіпотензією), сплутаною свідомістю та навіть психозами з галюцинаціями. У разі передозування слід негайно звернутися за невідкладною допомогою. Перша допомога полягає в промиванні шлунка та виведенні ліків, що не всмокталися, а також при необхідності – у підтримці тиску. Як бачимо, самолікування Кабазером становить загрозу здоров’ю та шкодить тілу. Тому перед споживанням краще обговорити з лікарем оптимальну для вас дозу.

Також можливий випадок, коли вам не можна застосовувати Каберголін через наявність протипоказань. До них належить:

  • підвищена чутливість до каберголіну, або алкалоїдів ріжків, допоміжних речовин таблеток:
  • фіброзні зміни в органах;
  • патології серцевих клапанів, особливо при тривалому лікуванні;
  • вік до 16 років;
  • періоди вагітності та лактації.

Потурбуйтесь про свій організм та не назначайте собі дози препарату самостійно.

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить