Міністерство охорони здоров'я за підтримки Favbet розпочало перше масштабне дослідження залежності від азартних ігор в Україні

08.03.23 - 09:50

first_imageМіністерство охорони здоров'я за підтримки Favbet розпочало перше масштабне дослідження залежності від азартних ігор в Україні.

Міністерство охорони здоров'я за підтримки головного мецената - Favbet, реалізує перше масштабне дослідження ігрової залежності в Україні за участю команди експертів, соціологів і вчених громадської спілки "Центр відповідальної гри" (RGC) та Інституту психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України. Список легальних українських казино ви можете знайти на сайті bobonus.me

Це суспільне дослідження дасть змогу встановити критерії патологічної та проблемної поведінки під час гри в азартні ігри, а також сформувати "портрет" позитивного та проблемного гравця, на основі вивчення ігрової поведінки осіб, які грають в азартні ігри.

Команда науковців, лікарів, психологів, юристів та соціологів також розробить інструментарій для самовиявлення проблемної/патологічної ігрової поведінки в гравців та створить алгоритм дій і рекомендації щодо самодопомоги для запобігання ризику виникнення залежності від азартних ігор. 

У результаті дослідження буде представлено рекомендації для професійної медичної спільноти щодо застосування протоколів лікування ігрової залежності.

Крім того, результати дослідження допоможуть гемблінговим компаніям і лікарям своєчасно виявляти ознаки ризикової ігрової поведінки та запобігати ігровій залежності. Вони також допоможуть розробити рекомендації для організаторів грального бізнесу щодо виявлення гравців із проблемною/патологічною ігровою поведінкою та створення алгоритму дій відповідальних представників щодо допомоги таким людям. 

Загалом, дослідження матиме значний внесок у боротьбу з ігровою залежністю в Україні та в розбудову фахової медичної спільноти щодо цієї проблеми.

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить