Як повернутися до звичайного життя після онкології

03.04.23 - 16:25

first_imageПід час лікування онкології пацієнти долають багато перешкод, витрачають величезну кількість фізичних та моральних сил, і багатьом складно потім повернутися до звичного життя. Розповідаємо про те, що може допомогти.

Участь у групі підтримки та допомога іншим

Отримайте підтримку в групі людей, які також перемогли рак та перебувають у ремісії. Спілкування в таких групах, порозуміння та взаємна підтримка допомагають знову соціалізуватися та набути психологічної стійкості. Деякі йдуть далі й займаються активною допомогою онкохворим та пацієнтам у ремісії раку, таким чином знаходячи нову мету та сенс власного життя.

Відновлення на лоні природи

Декому повернути хороший стан душі та тіла допомагає життя на природі: у селі, у горах чи біля моря. Фізичні вправи на свіжому повітрі, натуральні продукти та відсутність стресу здатні творити дива.

Проходження реабілітаційної програми

Такі спеціальні програми для пацієнтів у ремісії допоможуть вам збільшити тривалість життя після хімієтерапії, швидше зміцніти та адаптуватися до звичайного життя. Вони передбачають розробку індивідуального плану реабілітації онкохворого, заснованого на повному анамнезі, з урахуванням протипоказань, слабких та сильних сторін організму людини та кінцевої мети.

Над планом працюють декілька лікарів різних профілів:

  • фізичний реабілітолог;
  • кардіолог;
  • терапевт;
  • провідний лікар (онколог, хірург, радіолог, хімієтерапевт).

Саме злагоджена командна робота забезпечує максимальну ефективність програми відновлення після хімієтерапії чи операції та її дбайливий вплив на організм.

Ключове значення відразу після операції має фізична реабілітація. Вона прискорює відновлення, процеси регенерації прооперованих ділянок, покращує стан усіх органів та систем організму, а також запобігає ускладненням.

Сеанси фізичної реабілітації дозволяють адаптуватися до втрачених фізичних можливостей та допомагають покращити психоемоційний стан і повірити в одужання.

Anadolu: реабілітація у Туреччині

Anadolu – один із найкращих онкоцентрів у Туреччині, де ви можете не тільки вилікувати рак під наглядом лікарів зі світовим ім'ям, але й отримати від них детальний план реабілітації після хімієтерапії та операції.

В Anadolu з вами працюватиме команда кваліфікованих вузькоспеціалізованих лікарів, склад якої визначається діагнозом та загальним анамнезом. Після повного огляду вам складуть індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вирішити фізичні, когнітивні та інші проблеми.

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить