Установка бетонних ЗБВ кілець

26.09.22 - 13:46

first_imageВиди бетонних кілець ЗБВ, монтаж бетонних кілець, інструкція встановлення бетонних кілець з поступовим заглибленням.

Залізобетонні кільця активно використовуються для облаштування тунелів у метро, ​​а також при зведенні електромереж та тепломереж. Також бетонные кольца застосовуються для підземних комунікацій та у відведенні стоків приватних та міських систем.

Отже, железобетонные кольца бувають прямими та фальцевими. У фальцевих кільцях наявність замка на кільці дає можливість міцно скріплювати кільця між собою. Висота більшості бетонних кілець – 90 сантиметрів. Діаметр має розміри від 70 до 200 см. Товщина стіни не більше 7 – 14 сантиметрів.

За своїм призначенням залізобетонні кільця бувають: із замком, з дном, з кришкою, колодязне, днище та кришка колодязів.

Сталеве армування бетонних кілець робить їх довговічними. Можна самому зібрати конструкцію з деталей, але краще взяти в оренду кранову установку. Це значно спростить укладання кілець.

Отже, який алгоритм дій потрібний для встановлення бетонних кілець? Насамперед потрібно підготувати майданчик, де встановлюватимуться кільця. Потрібно викопати яму для першого кільця так, щоб глибина ями була на 9-10 сантиметрів більша за висоту кільця. Після цього встановити кільце в яму та провести вирівнювання за горизонтальним рівнем. Вгорі встановити інше кільце та фіксувати в замок. У тих випадках, коли виріб без замку потрібно обробити розчином з цементу місце, де відбуватиметься з'єднання кілець. Зовнішню поверхню обох кілець необхідно змастити рідким склом.

Після цього потрібно продовжити викопувати ями і на поглибленні близько 80 сантиметрів прямо в центрі ями обкопуємо землю, доки кільця не опустяться. Далі переходимо до монтажу наступного кільця. У процесі монтажу обов'язково потрібно стежити, щоб усі компоненти конструкції були вирівняні по горизонталі, проводити гідроізоляцію і перевіряти герметичність з'єднань. Для надійності навіть кільця фальца необхідно фіксувати за допомогою цементного розчину.

Якщо ви займаєтеся криницею, викопуйте яму на глибину, щоб вода в свердловині була прозорою. Зазори між кільцями та ґрунтом потрібно присипати пісочком. Біля вигрібної ями необхідно зробити бетонний відмосток, щоб у резервуар не потрапляла тала або дощова вода.

Рекомендуємо вам купувати бетонні кільця у перевірених постачальників. Так як якість бетону відіграє найважливішу роль у подальшій експлуатації бетонних кілець. Також бажано виконувати монтаж із професійними монтажниками.

По матеріалам компанії ТОВ ЗЗБК "Еталон".

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить