Зеленський: Україні потрібен інститут множинного громадянства

19.11.24 - 15:45

Зеленський: Україні потрібен інститут множинного громадянства

Президент Зеленський представив у ВР "План стійкості", де запропонував впровадити інститут множинного громадянства. Він наголосив, що українці стали глобальною нацією, і це треба використати в інтересах держави.

Зеленський: Україні потрібен інститут множинного громадянства

Президент Зеленський представив у ВР "План стійкості", де запропонував впровадити інститут множинного громадянства. Він наголосив, що українці стали глобальною нацією, і це треба використати в інтересах держави.

Україні потрібен інститут множинного громадянства. Це потрібно не намагатися обмежити, а спрямувати в інтересах України. Про це заявив Президент Володимир Зеленський виступаючи у ВР під час представлення "Плану стійкості", передає УНН.

Пункт "Плану стійкості" – "Людський капітал". Фактично це про державну повагу до кожного й кожної з мільйонів наших людей. Ми повинні створити всі умови для того, щоб українці – хоч би де перебували – справді могли відчувати себе українцями, працювати в Україні, з Україною, для України, зберігати справжній і сильний емоційний зв’язок з Україною, з усією українською нацією, з її досягненнями, завданнями

- сказав Зеленський.

Зеленський зазначив, що потрібні такі умови для кожного громадянина, для кожного, хто хоче пов’язати свою долю з Україною.

Україні потрібен інститут множинного громадянства. Маємо визнати цю реальність: українці – це вже глобальна нація. І маємо не намагатися обмежити це, а спрямувати в інтересах України

- наголосив Зеленський.

За його словами, в додатках саме до цього пункту "Плану стійкості" буде опрацьовано:

  • Українську політику щодо відновлення. Бо нам потрібне відновлення не просто тих чи інших будівель та обʼєктів, а життя людей.
  • Національний стандарт безбар’єрності. І це стосується не тільки інфраструктури. Українська політика цифровізації – це прибирання саме таких бар’єрів, які не просто зменшували доступ різних груп у нашому суспільстві до державних послуг, але й робили Україну більш розділеною. Цифровізація додає Україні рівноправ’я всіх громадян. Ми маємо й будемо це розвивати. Українська «Дія», українська «Мрія» та всі інші державні та громадські цифрові сервіси продовжать зміцнюватись.
  • Освіта. Нам потрібен новий та фактично надзвичайний підхід до освіти. Окрім всіх звичних функцій освітньої галузі, маємо забезпечити реалізацію ще одного завдання – збереження українських дітей, мільйонів українських дітей, які зараз перебувають у різних країнах, у полі української культури, українського національного буття. Від належного виконання цього завдання багато в чому залежить майбутнє нашої держави.
  • Потрібно модернізувати та зробити максимально дієвою нашу соціальну політику. Політика охорони здоров’я має бути спрямована на реальну досяжність національних цілей зі збереження життя людей і збільшення тривалості життя українців. Україні потрібна спеціальна політика дитинства – конкретні заходи, які допомагають батьківству в Україні, підтримують сім’ї та сімейне виховання, дають дитині змогу рости в безпечному та сучасному соціальному середовищі.
  • Наша політика щодо церкви та релігійних організацій. За умови збереження світського характеру державних інституцій ми маємо й можемо розвивати партнерство між державою та церквою, між державою та релігійними спільнотами. В Україні є глобально важливий інституційний приклад такої співпраці – Рада церков і релігійних організацій, і на базі цієї інституції сформовано діалог між державою та всіма релігійними спільнотами України. В межах цього діалогу можемо визначати, які моделі більшої співпраці здатні зміцнити Україну та українців, нашу духовну незалежність та соціальну роботу в Українській державі.

" Звичайно, не йдеться про московську церкву. Час тих, хто освячує терор, закінчився",- сказав Зеленський.

Источник: УНН

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить