«Пісочні барони» намагаються відібрати ділянку у підприємця з Українки

20.11.19 - 09:56

first_imageВеликі монополісти за допомогою псевдоактивістських організацій намагаються вижити з ділянки на березі Дніпра мале підприємство, яке займається прийомом та зберіганням піску.

Як пише у своєму блозі Семен Кошеренков, власник ТОВ «Семфлот», яке зареєстроване у місті Українка на Київщині, три роки тому йому почали надходити пропозиції продати свій бізнес. Коли власник відмовився, на «Семфлот» відкрили кримінальне впровадження, звинувачуючи підприємство у незаконному видобуванні піску. У грудні 2016 року на «Семфлоті» було проведено обшук і вилучено майно, включаючи взятий в кредит навантажувач, який доправили до штрафмайданчику. Наступної ж ночі на штрафмайданчику відбулася пожежа, і заарештований навантажувач згорів.

«Семфлот» взагалі не займається видобуванням піску – у нас навіть обладнання для цього немає, що підтверджується протоколами обшуків та ухвалами на арешт техніки. Ми лише надаємо послуги з перевалки і складування для інших компаній, які вже багато років видобувають пісок, маючи всі дозвільні документи», - каже Кошеренков.

За словами підприємця, майданчик на березі Дніпра, яке орендує його підприємство, - це єдина територія поблизу села Трипілля, яка не входить до рекреаційної зони за Генпланом, який затвердила Трипільська сільрада. Тому, на відміну, від майданчиків конкурентів, «Семфлоту» не загрожує припинення діяльності, і це є причиною, чому великі гравці «пісочного» ринку  намагаються вижити «Семфлот» з орендованої землі.

17 жовтня 2019 року територію підприємства захопили люди, які представилися представниками ГО «Стоп Корупція», і почали вимагати припинити роботу, погрожуючи працівникам фізичною розправою. За ними з’явилася поліція і вилучила з майданчику пісок, розвантажувальні крани, баржу та іншу техніку, яка належить «Семфлоту» та його клієнтам.

«З відкритих джерел в Інтернеті я дізнався, що ГО «СТОП-КОРУПЦІЯ» підозрюється у зв’язках з депутатом Верховної Ради Суто Мамояном та Юрієм Бродським, фактичним керівником ПАТ «Київський річковий порт». Тож нічого дивного, що саме ця організація брала таку активну участь у блокуванні мого майданчику», - пише Кошеренков.

За його словами, 3 листопада цього року до міськради Українки також поступив лист з проханням провести перевірку «Семфлоту», направлений Асоціацією «Підприємства-надрокористувачі «Нерудні надра України», одним з засновників якої є ПАТ «Київський річковий порт». Міська рада терміново відреагувала на прохання Асоціації, і зараз на «Семфлоті» йде позапланова перевірка. Також керівництво Українки в односторонньому порядку розірвало угоду щодо резервування земельної ділянки, яку раніше було підписано з ТОВ «Семфлот».

«У цій ситуації я вбачаю змову міської влади з власниками великого бізнесу, які нацьковують правоохоронців та псевдоактивістів на «Семфлот». Я хочу нагадати правоохоронцям, що 2 листопада вступив у силу закон про боротьбу з рейдерством, оскільки Президент Зеленський оголосив, що бере курс на залучення в Україну інвестицій та створення сприятливого клімату для малого бізнесу. Тому я прошу правоохоронні органи згадати, що вони поставлені, щоб захищати право і закон, а не порушувати їх», - пише підприємець.

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить