Роман Цимбалюк

Про интервью Гордона с Гиркиным

Альфред Кох

На 80-летие Бродского

Політичний гороскоп на тиждень

20.01.20 - 10:26

Зеленському зорі радять на даний момент менше прислухатись до порад оточуючих, краще самому вирішувати з ким проводити зустрічі, про що говорити. Поїздка в Давос не принесе чогось такого сенсаційного, будуть деякі перемовини, важливі рукостискання. Президенту рекомендовано провести інструктаж серед делегації, правил поведінки, теми спілкування, щоб уникнути неприємної ситуації.

Політики партії “Слуга народу” проявлятимуть свою непрофесійність у політичній сфері. Амбіційним чиновникам  треба пам'ятати, що  по гороскопу ще рік свині, тож свиня може піднести “сюрприз”. Рейтинги падатимуть.  

Однодумців, прихильників у рядах опозиційних сил зростатиме.  

На цьому тижні в ЗМІ все частіше говоритимуть про зміну уряду, і обговорюватимуть можливі кандидатури на пост прем’єра та  міністрів.   Порошенку рекомендовано зменшити обороти, трохи піти відпочити, зараз не найкращий період для подвигів, ніхто не оцінить.  

Аваков дасть про себе знати  на політичній арені.   Тимошенко заявлятиме про себе дуже гучними заявами, висловлюваннями, навіть діями.  

Несприятливий період для Луценка, виникнуть неочікувані проблеми.  

Збережеться криміногенна ситуація. Будьте обачні, можливі збройні напади, перестрілки.  

Обережно з електроприладами, особливо  із теплообігрівачами, ймовірні несправності, в результаті пожежа.   

Хто збирається в подорож авіатранспортом,  бажано перевіряти надійність перевізника та справність транспорту. Водії, пасажири, пішоходи, дотримуйтесь правил безпеки!    Кому ще важко увійти в робочий процес, головне не лінуйтесь, зосередьтесь, мотивуйте себе, реалізуйте свої плани і тоді успіх гарантований.

Комментарии

Отправить