Не заслужили! Директорам та музкерівникам дитсадків відмовили у МОН!

19.11.19 - 14:51

first_imageПрофспілка освітян звернулася до МОН з проханням встановити щорічну відпустку в 56 днів керівникам і музкерівникам закладів дошкільної освіти, проте отримала офіційну відмову.

Центральний комітет профспілки працівників освіти надіслав до Кабінету міністрів та до Міністерства освіти і науки пропозицію встановити однакову тривалість щорічної відпустки керівникам закладів дошкільної освіти, музичним керівникам та вихователям-методистам таких закладів – таку ж, як передбачено з 1 січня 2020 року для вихователів інклюзивних груп (56 днів).

У своєму зверненні Профспілка зазначила, що робота всіх цих педагогів є однаково напруженою, однаково складною, однаково емоційно насиченою та однаково відповідальною. На пропозицію надійшла відповідь за підписом заступниці міністерки освіти Світлани Даниленко, що міністерству така позиція профспілки незрозуміла.

Нагадаємо: тривалість щорічної основної відпустки таких працівників ДНЗ як завідувач, вихователь-методист, вихователь неінклюзивної групи, інструктор з фізкультури, музичний керівник, практичний психолог, соціальний педагог становить 42 календарні дні.

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить