Альфред Кох

На 80-летие Бродского

Леонид Кравчук

Чего ждет украинский народ?

Політичний гороскоп на тиждень

12.11.19 - 10:28

Зеленському бажано перевіряти довірених осіб на професійність. Зорі радять президенту робити кадрову ротацію навіть дуже цінних кадрів. Зеленському рекомендується аналізувати отриману інформацію, самому вести переговори, не повідомляти друзям про деталі розмов. На цьому тижні знову намагатимуться ввести президента в геополітичну гру, яка пізніше може призвести до падіння рейтингів і іміджу.

Слід очікувати меседжів про нормандську зустріч.

Політична ситуація в державі не зрозуміла, одним словом бардак. Парламентарі розглядатимуть бюджет, звучатимуть чергові звинувачення, і одночасно займатись закулісними іграми. Новообраним деяким депутатам   потрібно зрозуміти куди вони прийшли працювати, як поводитись, основних правил етикету на публіці та із журналістами. Зорі радять чиновникам бути обережнішими і акуратними із висловлюваннями, існуватиме загроза загострення відносин із сусідами.

Депутатів очікує неприємний період, проблеми із здоров'ям, негативна критика у суспільстві.

Тимошенко дасть про себе знати.

Економічна ситуація не покращиться, валюта збереже тенденцію коливання. Ціни зростатимуть практично на все. Від місії МВФ ще не слід чекати позитивних новин.

Природа порадує сонячними днями, однак потрібно  пам'ятати і про погодні аномалії, то тепло, то холодно.   Збережеться криміногенна ситуація. Будьте обачні, стримуйте емоції, не ходіть на зустрічі із малознайомими вам особами, краще уникати конфліктних ситуацій. Батьками потрібно уважно відноситись до безпеки дітей.

Комментарии

Отправить