Що треба врахувати, щоб купити добрива високої якості?

29.08.21 - 22:43

Функціональне значення застосування добрив дуже важливе та різнобічне. Це й поліпшення умов живлення сільськогосподарських культур з метою підвищення врожаю, його якості, й покращення властивостей грунту. То ж не дивно, що аграрії використовують добрива, як дієвий інструмент для досягнення кращого результату у своїх бізнес-проектах. Звісно, що переважна кількість фермерів, сільськогосподарських підприємств не виробляє добрива самостійно, а закуповує їх. Тому для них залишається актуальним питанням, де та в кого придбати добрива високої якості, а також те, що необхідно врахувати перед укладенням відповідної угоди.

Деякі аспекти у питанні придбання добрив

Необхідність живлення культурних рослин давно вже стала аксіомою – з цим ніхто не сперечається. Однак є нюанси, про які варто пам`ятати. Перш за все необхідно:

Обрати оптимальну систему живлення. Спочатку землекористувач повинен мати чіткий план стосовно того, які добрива необхідно вносити, у якій кількості та яким способом (як основне, як додаткове, у грунт, позакореневе підживлення).

Вчасно купити добрива. На ринку органо-мінеральних препаратів може скластися ситуація з дефіцитом бажаного товару, що вже було не один рік. За інформацією інституту охорони грунтів, українські фермери на сьогодні забезпечені добривами лише на 32%. І це продиктовано не тільки нестачею обігових коштів, а й в деяких випадках - неможливістю виробників міндобрив вчасно задовольнити попит. З метою уникнення подібної ситуації аграріям рекомендовано завчасно забезпечити майбутні посіви необхідними препаратами.

Не помилитися щодо якості товару. На жаль, трапляються непоодинокі випадки придбання сільськогосподарськими товаровиробниками підробок міндобрив. Це стосується, як добрив групи NPК, так і мікроелементних комплексних препаратів. Тому перш, ніж купити добрива, необхідно пересвідчитись у їх якості, використовуючи надані можливості. До них відносяться: перевірка документації на товар (включаючи копії сертифікатів якості), моніторинг відгуків контрагентів (покупців) про конкретного виробника; ретельне вивчення пропозиції на сайтах компаній-виробників та порівняльний аналіз з іншими пропозиціями, тощо.

Однак, завжди краще мати справу з перевіреними постачальниками продукції, з якими, для прикладу, агровиробник або його знайомі вже співпрацювали, або ж з тими, хто безпосередньо виготовляє добрива, маючи свій власний науково-технічний потенціал та відповідну базу. Слід також звертати увагу на такі речі, як консистенція добрив та відповідність упаковки (якість етикетки і поліграфії, наявність додаткового захисту (голограма) інше), оскільки підробку можна розпізнати навіть по зовнішньому вигляду, наявності осаду при змішуванні з іншими добривами, тощо.

Чому аграрії обирають продукцію «ДоброДІЙ»?

Якщо сільськогосподарські товаровиробники зацікавлені в отриманні дружних сходів, забезпеченні росту та розвитку культури усіма поживними та необхідними елементами, речовинами, отриманні гарних врожаїв, їм необхідно потурбуватись про вчасне підживлення рослин мікроелементними добривами «ДоброДІЙ». Таким чином, якщо аграрій вирішить купити добрива ДоброДІЙ, він матиме очікувано гарний результат своєї праці, здоровий та якісний врожай.