Роман Цимбалюк

Про интервью Гордона с Гиркиным

Альфред Кох

На 80-летие Бродского

Особливості дитячого магазину

20.07.19 - 17:38

З появленням дитини, в родині настає ера іграшок. Це пов'язано з тим, що дитині треба розвиватися. Спочатку використовують іграшки для того, щоб навчити маленьку людину ходити, тримати різні речі, а потім — розмовляти, рахувати та читати. На кожному етапі розвитку, повинні бути іграшки, які зможуть не тільки повеселити, а й навчити чомусь новому. Даний сайт https://myplay.ua представляє собою Інтернет магазин різноманітних дитячих товарів. Завдяки цьому сервісу, не прийдеться навіть виходити з дому. Ви зможете зібрати кошик товарів, які вам сподобалися, обрати доставку кур'єром, оплатити та отримати свій заказ.

Каталог товарів Myplay

Вищезгаданий сайт має широкий асортимент товарів. Це дозволяє зручно користуватися сервісом, тому що вам не прийдеться купувати різні речі на різних сайтах. Отже, на цьому сайті можна знайти наступні товари:

  1. Іграшки. Цей розділ наповнений різноманітними іграшками. Тут можна знайти м'які іграшки, конструктори, настільні ігри, мікроскопи, дитячі книги та музичні інструменти. Різноманітні іграшки підійдуть як для малят, так і дітям старшого віку.
  2. Спорт та активний відпочинок. Товари в цій категорії не тільки урізноманітнюють життя дитини, а ще й добре впливають на її здоров'я. Тут можна знайти іграшки, які призначені для ігор на свіжому повітрі, біговели, велосипеди, самокати, скейти та ігрові комплекси.
  3. Лего. Тут можна знайти безліч наборів Lego. Перевагою є те, що вони ідеально підібрані для різного віку. Тобто, конструктор для дітей до 2 років не буде мати маленьких деталей. Для більш дорослих любителів, набір буде складнішим.
  4. Одяг та взуття. Крім дитячого одягу та взуття, в цій категорії можна купити рюкзаки та сумки. Дитячий одяг повинен бути не тільки комфортним, а й мати привабливий зовнішній вид. Це потрібно для того, щоб дитині було приємно одягати свої речі.
  5. Гаджети. Вміщують в себе різноманітні технологічні іграшки. Ними можуть бути роботи, акустичні колонки, смарт годинник, геймпад для Play station, окуляри віртуальної реальності та інше. Ці сучасні іграшки підійдуть для дітей різного віку.
  6. Хіти. Розділ вміщує в себе хіти продажу. найпопулярніші одиниці товару розміщені саме тут.