Роман Цимбалюк

Про интервью Гордона с Гиркиным

Альфред Кох

На 80-летие Бродского

Політичний гороскоп на тиждень

24.01.16 - 20:31

Доволі неспокійний період. Варто максимально контролювати свої слова та дії, щоб ненароком не створити собі неприємностей, залагодити які буде доволі складно.

Зорі розповідають, що Порошенко активно веде роботу і прагне миру для Донбасу, але йому вставляють палки  в колеса - партія війни. Наша доля і доля президента багато чого зараз залежить  від його тактовності, здатності піти на компроміс, прийняти  правильне рішення і виконати обіцянки. Порошенко відчуватиме невеликий дефіцит енергії — зате удача на його боці: вигідні пропозиції, активність ділових партнерів змусять підбадьоритися. Все в руках у президента. Головне  не поспішайте ухвалювати важливі рішення — почекайте й добре обдумайте, зваживши всі чинники.

Прем’єр-міністру зорі радять не намагайтеся встигнути обійняти необійняте і вхопити Бога за бороду. Міняти міністрів одна справа, але від перестановки доданків результат  не міняється. Небесні світила рекомендують не потрібно боротися з обставинами, змінити які не в змозі, радше подбайте про те, як уникнути невиправданих травм.

Робота народних обранців супроводжуватиметься інтригами, бійками, звинувачуваннями, міжособистісними конфліктами  та викриттям гучних компроматів один на одного. Коаліція сипатиметься. Законодавча діяльність депутатів  буде на диво плідною. Розглядатимуться закони щодо особливого статусу на Донбасі та зміни до Конституції. Ймовірно відбудеться і голосування. Відбуватимуться мітинги під ВРУ.

Робота дипломатичного корпусу буде результативною. Всі перемовини, розмови з міжнародними партнерами будуть опиратись на виконання мінських домовленостей.

На Сході можливі поодинокі випадки обстрілів.

Зорі попереджають про виникнення боротьби між олігархами.

Валюту чекають різкі коливання.

Невдоволення людей життям буде наростати. В суспільстві виникатимуть акції протесту, бунти і навіть можливі блокування доріг міжнародного значення.

Існуватиме підвищений рівень пожежної ситуації. Обережно за кермом, висока ймовірність ДТП.

Комментарии

Отправить