The Wall Street Journal

Секретная группа ученых и миллиардеров продвигает "Манхэттенский проект" по Covid-19

The Washington Post

Путин только что совершил две огромные ошибки

Політичний гороскоп на тиждень

21.10.19 - 13:55

Зеленського зорі попереджають про небезпеку. На цьому тижні деякі міністри злорадстуватимуть над президентом, недоброзичливці намагатимуться очорнити. Небесні світила радять йти до поставленої мети, не влізати в авантюри, перевіряти отриману інформацію, звітувати перед суспільством і вміти шукати розумний компроміс. Зеленському рекомендовано не гратись із вогнем, проводячи кадрову ротацію, бажано не ставити на керуючі посади, чиновників попередньої влади. Взагалі рейтинги партії і президента продовжать падати. В ЗМІ з’явиться інформація про телефонні розмови президента.

Дипломатичний  корпус активно працюватиме над підготовкою зустрічі лідерів  нормандського формату, і одночасно намагатиметься налагоджувати відносини, заводити друзів.

Політичне життя як в державі, так за кордон вируватиме. Ситуація в  країні напружена, виникатимуть розбіжності з політичних рішень, суперечки, ймовірні сутички між політиками.

На арені появляться гравці революції 2014р.

Радикально налаштовані організації проводитимуть акції, протести, мітинги, які можуть призвести до дестабілізації ситуації в державі.

Тимошенко все частіше заявлятиме про себе гучними меседжами в ЗМІ.

Економічна ситуація не покращиться. Ціни зростатимуть, люди у відчаї все більше виїжджатимуть за кордон як на заробітки, так і на постійне місце проживання.

Збережеться криміногенна ситуація. У суспільстві високий рівень агресії, бажано стримувати емоції, уникати конфліктних ситуацій через політичні погляди. Висока ймовірність гучних крадіжок у чиновників.

Виникатимуть проблеми із електро і водопостачанням у регіонах.

Природа порадує сонячними днями, але не забувайте одягайтесь тепліше.

Пасажири будьте обачні, перебуваючи в  транспорті, якщо у вас виникнуть підозри до стану водія, перевірте.

Зорі радять спочатку думати, а потім робити.

Комментарии

Отправить