Роман Цимбалюк

Про интервью Гордона с Гиркиным

Альфред Кох

На 80-летие Бродского

Політичний гороскоп на тиждень

21.02.16 - 20:56

Дуже активний період, але зорі радять діяти без фанатизму й дещо стримувати політ фантазії.

Порошенку зорі радять бути більш рішучим та жорстким в прийнятті важливих рішень та кадрових питаннях, лояльність та доброта зараз  не допоможуть. Вміння миттєво орієнтуватися в складних умовах стане важливим фактором на цьому тижні. Будьте готові взяти на себе відповідальність за прийняття рішень. Важливе значення матимуть контакти з людьми здалеку. Розширюйте кругозір, переймайте чужий досвід, обмінюйтеся інформацією і дбайте про дружні зв’язки, де виникли труднощі. Не розслабляйтеся!

Міністри закордонних справ Франції і Німеччини приїдуть з гучними меседжами. Говоритимуть про виконання Мінських домовленостей, реформи, ситуацію на Сході та політичну ситуацію в державі. Зорі прогнозують, що таємно будуть поставлені жорсткі ультиматуми, які необхідно буде виконати в певний час. А якщо не вдасться, то Європа буде не в змозі вже так активно допомагати.

Спроби деяких політиків зібрати позачергове засідання парламенту будуть невдалі.

У політиці домінуватимуть конфлікти, гучні скандали й вогнища нестабільності. Семимильними кроками все йтиме  до відставки Яценюка і позачергових виборів парламенту. Тих чиновників, хто не виявлятиме бажання приборкати власні апетити і діяти розсудливо та помірковано, очікує болюче падіння.

Слід очікувати несподіваних зльотів курсу валют, цін на продукти.

Політична ситуація  підсилюватиме напругу, тривожні настрої й озлобленість серед людей. Зорі бачать, що суспільство розчаровується. Люди виходитимуть на вулиці. Народні протести переходитимуть у бійки, масові заворушення.

Зорі попереджають про несправність і поломки на АЕС. Потрібно дотримуватись правил безпеки.

Особливу увагу слід приділити здоров'ю – застуда, ГРВІ повертаються. Уникайте  місця масового скупчення людей.

Аналізуйте минуле, робіть висновки над помилками, мрійте, моделюйте плани на майбутнє. І вірте у найкраще – тоді воно скоріше наступить!

Комментарии

Отправить