Борис Акунин

Делюсь самым дорогим

Політичний гороскоп на тиждень

17.01.16 - 19:05

Весь тиждень пройде у зустрічах, перемовинах та пошуках компромісу. Не потрібно марити ілюзіями - безвізового режиму не буде.

Порошенку потрібно бути обережним, і на протязі тижня по всій видимості, це властивість буде до речі. У цей час існуватиме ризик потрапити в неприємну ситуацію. Друга половина тижня складеться більш напружено, так як президенту  доведеться виконувати ті зобов'язання, які він дав раніше. Наприкінці тижня намагайтеся менше говорити з оточуючими і висловлювати свою думку, так як є ризик зіпсувати свою репутацію.

Візит закордонних посланців  буде мати миротворчий характер. Буде звучати тема, особливий статус для Донбасу. Вся світова еліта наполягатиме на виконанні мінських домовленостей і встановлення миру на Донбасі. Таємно будуть поставлені жорсткі ультиматуми, які потрібно буде виконати в певний термін.

Зорі бачать, що партія війни виступатиме проти миру, залучатиме всі важелі для продовження війни, але зорі попереджають про те, що якщо не докласти максимальних зусиль для миру, то всі  європейські еліти відвернуться від наших проблем і залишать наодинці.

У ЗМІ все частіше з’являтиметься інформація про міжособистісні конфлікти та непорозуміння між урядом і президентом, викриття корупційних схем.

Політикам не варто будувати з себе героїв і стрибати вище голови, -  дуже небезпечний трюк, який призведе до серйозних травм.

Також на цьому тижні будуть  вирішуватись багато фінансових питань, особливо пов'язаних з отриманням та поверненням кредитів. Час зараз несприятливий  для інвестиційної діяльності і початку нових проектів у фінансовій сфері. Валюта збереже тенденцію до зростання.

Зірки радять проявити деяку економію у фінансах, інакше ризикуєте витратити занадто багато грошей без всякої користі.

Люди стомилися від  безгрошів’я, безробіття, війни. Невдоволення суспільства  переходитиме  у мітинги, бунти. Люди у напруженому стані. Ситуація може бути непередбачуваною.

Для здійснення бажаного кожен має докласти певних зусиль, зорі ж допоможуть подолати труднощі на шляху до мети тим, хто до неї наполегливо рухатиметься, а не пасивно відлежуватиметься на дивані в очікуванні небесної манни.

Комментарии

Отправить