The Wall Street Journal

Секретная группа ученых и миллиардеров продвигает "Манхэттенский проект" по Covid-19

The Washington Post

Путин только что совершил две огромные ошибки

Політичний гороскоп на тиждень

16.12.19 - 18:01

Зеленський готує чергові кадрові ротації. Президенту треба бути готовим до телефонних розмов із лідерами інших країн. Недоброзичливці готують пастку, яку потрібно передчасно оминути. Козир Зеленського впевненість у своїх силах, відстоювати свою позицію, і звичайно проявляти ініціативу.

Зорі привітні до дипломатів. Тож рекомендують дипломатичному корпусу докласти максимум зусиль для питання зовнішньої політики, миру, налагодження відносин із сусідами, фінансової допомоги.

Політична ситуація в державі непрогнозована. Все більше відкритих конфліктів серед еліти чиновників, корупційних викриттів.

На цьому тижні деякі депутати у ВРУ знову намагатимуться розглянути питання ринку землі. Мудрість Зеленського і поради досвідчених опозиційних політиків, відтермінують на деякий період це болюче і історично-доленосне рішення. У кулуарах  ймовірні скандали, сутички.  Владна партія руйнуватиме ідеологію закладену Зеленським, рейтинги дещо падатимуть.

Неприємний період для Порошенка. Виникнуть проблеми із здоров'ям, важка ситуація із політичною роботою, звучатиме досить жорстка критика з уст закордонних політиків. Взагалі політикам бажано поберегтись, існуватиме небезпека для здоров'я.

Економічна ситуація не покращиться. Хоч валюта збереже тенденцію коливання, ціни зростатимуть.

Загострюється криміногенна ситуація.

Крадіжки, збройні напади, стрілянина у великих містах. Правоохоронним органам потрібно бути на сторожі, щоб уникнути нещасних випадків особливо під час перевезення  цінних речей.

Із ЗМІ  стане відомо суспільству про роботу активістів, волонтерів, начальників  на Донбасі,  на жаль не завжди з найкращої сторони.

Виникатимуть перебої з постачанням електроенергії. Слід очікувати, що на цьому тижні частково вирішиться питання постачання газу.

Обережним  потрібно бути всім, і водіям, пасажирам, також  під час посадки і висадки з авіатранспорту дотримуватись правил  безпеки.

Комментарии

Отправить