Альфред Кох

Коронавирус в Германии. Как объяснить это?!

Політичний гороскоп на тиждень

14.02.16 - 21:15

Суспільство, політики і олігархи - усі в очікуванні. А що ж буде далі…? Хто залишиться на роботі, хто на політичні арені, а хто буде уже безробітним,- знають зорі.

Тиждень насичений на події. Все якось заплутано.

Порошенку зорі радять під час робочих зустрічей намагатися стримувати критику, категорична позиція може стати причиною серйозних конфліктів. Президенту зараз не позаздриш, доля поставить перед жорстким вибором: поміняти все від А до Я – або залишити все як є. Судячи по зоряному розкладу, Порошенко зробить вірний вибір - шлях, який президент вибере, приведе до успіху.

У кулуарах Верховної Ради відбуватимуться політичні торги, домовленості. Робота депутатів супроводжуватиметься бійками, скандалами, інтригами, одним словом буде дуже жарко. Депутати активно  працюватимуть щодо  зміни уряду. Звіт уряду - і чуда не станеться. Голосування  декілька разів і відставка уряду. Зорі  прогнозують позачергові парламентські вибори, новий склад уряду.

Міністри взяли на себе дуже великі зобов'язання, і не справилися. Зорі бачать, що всі зусилля, витрачений час Яценюка і  його колег не принесуть очікуваного результату. Зорі рекомендують навчіться зустрічати перешкоди на життєвому шляху з гордо піднятою головою.

Валюта збереже тенденцію до зростання.

На Донбасі загострення ситуації.

Запам'ятайте, що складності в житті дано для того, щоб ми  ставали сильнішими і впевненішими в собі.

Комментарии

Отправить