Роман Цимбалюк

Про интервью Гордона с Гиркиным

Альфред Кох

На 80-летие Бродского

Політичний гороскоп на тиждень

09.02.16 - 11:41

Порошенка чекає дуже напружений час. Багато роботи, важливих зустрічей та поїздок. Зорі радять бути мудрим та йти на крок уперед своїх недоброзичливців, щоб не обпектися. Намагайтеся не обманювати нікого, в тому числі і себе. Будьте особливо уважні до нової інформації та розумних порад. Пильно стежте за своїми висловленнями. Не варто приймати спонтанних рішень, небажано різко що-небудь змінювати у своєму житті.

Уряд та прем’єр на цьому тижні можуть стати заручниками непростих ситуацій як у сфері особистих стосунків, так і у фінансових справах та викритті корупційних схем.

В державі дуже не простий час. Політики загралися. Це все серйозно. Зорі бачать, що вестимуться тривалі переговори між депутатами та урядом. Ймовірно буде оголошено про нового прем’єр-міністра та уряд, але небесні світила попереджають, що можуть повторитись події того «скорботного лютого». І все ж таки буде оголошено про дострокові парламентські вибори.

Наприкінці тижня ймовірно відбудеться зустріч міністрів нормандської четвірки.

Валюту чекає різке коливання. Не можна ризикувати з грошима і брати кредити в банку. Також можливі неприємності в угодах, пов'язаних з нерухомістю. Звертайте увагу на будь-які дрібниці при роботі з документами, можливі випадки шахрайства.

Зірки застерігають від ліні – не чекайте, що усі уготовані вам блага пролляються на голову. У будь-якому випадку доведеться гарненько попрацювати для досягнення бажаного результату.

Комментарии

Отправить