The Wall Street Journal

Секретная группа ученых и миллиардеров продвигает "Манхэттенский проект" по Covid-19

The Washington Post

Путин только что совершил две огромные ошибки

Що готує 2020 рік - цікаво всім

03.01.20 - 21:10

Зеленського в цьому році очікують, як успіхи так і поразки. Зорі все ж таки не радять відкривати ринок землі, це збурить суспільство.

Президент продовжить проводити кадрову політику. Наприкінці зими все частіше говоритимуть про зміну складу уряду. Відносини з Коломойськими дещо віддаляться. Особливу увагу президенту потрібно звернути на своє здоров'я, виникнуть проблеми із горлом і голосовими зв'язками. Звучатимуть ідеї про імпічмент президента, та навіть можливе прийняття рішення.

Щодо світової політики. Верхівка політики США не зазнає змін. Відносини із Росією до осені дещо потеплішають. Відбудуться зустрічі нормандського формату, склад учасників зазнає змін. Політична ситуація . Партія “Слуга народу” через більшість некомпетентних депутатів та розбіжності у поглядах розбіжаться хто куди, рейтинги і довіра  падатимуть. Нестача коштів в бюджеті буде відчутна дуже скоро. Економічна ситуація погіршиться. МВФ  наполягатиме на досить жорстких умовах,  населення виступатиме проти. Сприятливий період буде для Бойка. Багато опонентів намагатимуться очорнити і спровокувати. Однак зорі привітливі  і допоможуть Бойку проявити себе, довести свої плани в реальність. Збільшиться кількість однодумців, зростуть рейтинги. Порошенку рік готує багато випробувань. Виникатимуть проблеми із законом як в бізнесі, так і політичній діяльності. Рекомендовано звернути увагу на серцево-судинну систему і підшлункову. Для Коломойського дещо несприятливий період. Висока ймовірність втрати активів, можливі  проблеми із здоров'ям. Тимошенко намагатиметься підняти свій рейтинг, подорожуючи за-кордон у пошуках підтримки. Зорі радять бути обачною, перевіряти на справність транспорт, висока ймовірність ДТП.  Януковичу зорі  готують приємні сюрпризи. Позиції, імідж екс-президента вийдуть на новий рівень. Багато справ буде переглянуто у судах, існуватимуть достовірні докази невинуватості. Наприкінці року можливе повернення в Україну. Ляшку рік готує труднощі. Про політичну кар'єру треба забути, в бізнесі кризове становище. Розчарування і агресія у населення  зростатиме, все частіше виникатимуть протестні настрої в суспільстві.  Збережеться криміногенна ситуація. Недовіра до правоохоронних органів буде високою, це призведе до зміни керівництва. Природа підноситиме сюрпризи, погодні катаклізми виникатимуть все частіше.  Фермерам, аграріям рекомендується чим скоріше садити поля, щоб хоч щось зібрати.

Комментарии

Отправить