Політичний гороскоп на 2016 рік

01.01.16 - 12:26

first_imageЩо чекає Україну та українців у 2016 році, розповів нам астролог.

Хочу  нагадати, 2016 рік – високосний рік. Україну чекають як політичні потрясіння: внутрішні конфлікти, глобальні політичні процеси, так і природні катаклізми. Політична ситуація в країні буде нестабільною. Порошенка чекає дуже важкий рік,  проблеми на роботі, так і зі здоров’ям. Президент всіма можливими способами буде намагатись втримати коаліцію, але це йому не вдасться. Нинішня коаліція розвалиться і в цьому році відбудуться парламентські вибори. Багато політиків відійдуть у забуття.  З’являться на політичній арені нові обличчя, які зможуть і доведуть на справах, що вони в першу чергу пам’ятають про людей, про свої обіцянки. Люди і їх проблеми понад усе, хай «зарубають собі на носі». Крім того, цього року Порошенку доведеться зустрітися віч-на-віч зі своїми головними страхами і побоюваннями. Зорі сприятливі до президента. Порошенко здолає страх.

Активно розпочне свою роботу антикорупційне бюро. Скандальні викриття в ЗМІ на чиновників з’являтимуться щотижня. Часто мінятимуть керівників державних структур  за порушення законодавства.

Як би не хотілось вірити, але в цьому році безвізового режиму не буде. В світовій площині рік виявиться неспокійним: позитивні  процеси відбуватимуться  повільно, а поліпшення досягати потрібно  буде  важкими і болючими кроками, деяким країнам доведеться пережити кардинальні зміни.  Кожен лідер своєї країни буде переживати за свої проблеми, за своїх громадян. Ситуація ставатиме  напруженою, всі ці проблеми будуть впливати і на відношення до України. Відносини зі  США і Європою   будуть ставати холоднішими. Щодо відносин з Росією, то вони з початку року будуть дуже напружені, а потім поступово переходитимуть  в позитивне русло.

На Донбасі на початку року загострення бойових дій, а пізніше ситуація дещо стабілізується. В кінці зими або на початку весни  відбудеться зустріч лідерів нормандського формату. Під час якої буде знайдено консенсус щодо стабілізації ситуації на Донбасі. Десь на кінець року ситуація набери мирного характеру.

Для бізнесу цей рік буде досить важким, тим, хто хоче домогтися успіху, доведеться докласти старання. Несподівані злети і падіння можуть вивести з рівноваги, спровокувати на неправильні рішення. Важливо налагоджувати контакти з діловими партнерами, колегами і керівництвом, оскільки саме добрі відносини зіграють вирішальну роль. Від того, наскільки правильно будуть зроблені інвестиції, багато в чому залежить здатність протистояти кризовим ситуаціям. Деяких чекає зміна не тільки роботи, але й сфери діяльності.

Гривня знеціниться. Долар часто буде робити сюрпризи. Все частіше говоритимуть про дефолт. Небажано цього року влазити в борги, брати великі кредити - їх буде дуже важко погашати. Варто стримати свої апетити і не витрачати кошти на непотрібні речі.

Для українців  дуже складний рік. Людям не вистачатиме грошей, хворітимуть. Несподіванки будуть сипатися немов град. Всі ці проблеми викликатимуть у людей біль, агресію, підвищений психологічний стан і виливатимуться  в суспільство у вигляді масових акції, протестів, мітингів, хвилю бунтів. Багато людей кидатимуться в крайнощі. Існуватиме висока ймовірність шахрайства. Потрібно бути дуже обачними, перевіряти інформацію, консультуватись з юристами.

Особливо в цьому році потрібно  зайнятися своїм сімейним благополуччям, є ризик, що ви опинитеся занадто слабкі перед лицем спокус. Рік принесе багатьом парам перевірку на міцність. Наслідки можуть бути жахливими. Бережіть сім’ї. Бережіть те, що маєте, і пам'ятайте, що на іншому березі трава завжди здавалася зеленішою.

Погода дивуватиме щодня. Поміняється клімат. Аграріїв чекає не врожайній рік. В одній частині дощі, а в іншій спека. Урожай буде не якісним і мізерним. Сільськогосподарські тварини хворітимуть. Потрібно буде зарання проводити вакцинацію.

Рік не обійдеться без труднощів, але подолання їх допоможе  стати сильніше і придбати неоціненний досвід. Головне - мати терпіння,  не намагатися форсувати події і  не втратити віру в себе.

Не тримайтеся за минуле, дивіться вперед і головне вірити в себе. І тоді в Новому 2016 році ваше життя зміниться на краще.

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить