Леонид Кравчук

Чего ждет украинский народ?

The Wall Street Journal

Секретная группа ученых и миллиардеров продвигает "Манхэттенский проект" по Covid-19

Політичний гороскоп на тиждень

29.10.19 - 10:00

Президенту зорі радять дотримуватись азів дипломатії, вести правильну інформаційну та кадрову політику. Зеленський намагатиметься виконувати дані обіцянки перед виборцями. Недруги, друзі, особливо у масках готують неприємний сюрприз, щоб заплямувати імідж та авторитет президента.

Із-за кордону звучатимуть заклики до виконання Мінських домовленостей.

Політичне життя в державі кипітиме.

Робота депутатів не буде плідною. У владній партії все більше спостерігатиметься розкол, звучатиме критика та звинувачення. Деякі новообрані депутати та міністри покажуть суспільству свою непрофесійність.

У ЗМІ зявлятимуться компромати на роботу попередньої  влади, екс-чиновників.

Деякі політики намагатимуться розхитати ситуацію в державі, щоб відвести від себе увагу.

Рейтинги опозиційних сил зростатимуть. Зокрема у Бойка прихильників, однодумців ставатиме дедалі більше.Зорі кажуть, що у Бойка є великий шанс принести мир. Все частіше у суспільстві звучатимуть меседжі і запити щодо ефективності його прем’єрства.

Валюта збереже тенденцію коливання, ціни здебільшого зростатимуть. Люди розчаровуються, і все більше виїжджатимуть за кордон у пошуках кращого життя.

Не рекомендується розпочинати нові справи, позичати грошей.

На жаль криміногенна ситуація збережеться. Агресія в суспільстві висока, бажано уникати конфліктних ситуацій, не спілкуватись з незнайомими персонами.

Комментарии

Отправить