Політичний гороскоп на тиждень

27.01.20 - 11:18

first_imageЗеленському плануючи чергові кадрові ротації, краще звернути увагу на професіоналів. Президенту бажано все менше прислухатись до порад оточуючих, щоб уникнути непорозумінь та конфузу. Рівень довіри виборців падатиме.

Прем’єр-міністру під час засідання Ради асоціації Україна-ЄС рекомендовано висловлюватись дипломатично, правдиво подавати факти, оскільки деякі необдумані дії можуть призвести до непорозуміння із   європейськими політиками.  

Політичне життя в державі  вируватиме. Депутати відпочиваючи нагадуватимуть про себе, хтось активно буде працювати, а хтось набиратись сил для плідної роботи в парламенті.

Несприятливий період для Порошенка.

У ЗМІ все більше говоритимуть про зміну уряду та пропонуватимуть нові кандидатури.

Економічна ситуація не покращиться. Валюта збереже тенденцію коливання. Ціни зростатимуть.

Збережеться криміногенна ситуація. В суспільстві високий рівень агресії, краще стримувати емоції, не створювати конфліктні ситуації, особливо  не звертати уваги на неадекватну поведінку малознайомих людей. Не повідомляйте у мережах про свої плани, будьте обачні, можливі крадіжки.

На цьому тижні  потрібно перевірити водопостачання, ймовірні поломки та потоп. Існуватиме висока ймовірність пожежної небезпеки через несправність із електроприладами.

Природа готує форс мажор, одягайтесь тепліше, щоб не захворіти.

Час не простий, залиште свої страхи, зберіться з силами та думками, й - до роботи.

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить