Роман Цимбалюк

Про интервью Гордона с Гиркиным

Владимир Фесенко

Схоже починається війна соціологічних опитувань на столичному електоральному майданчику

Політичний гороскоп на тиждень

10.12.18 - 10:59

Порошенку доля готує чергові випробування, все буде складно, як у політичній кар’єрі, так і в бізнесі. Президент продовжить активно займатись передвиборчою програмою, подорожуючи по державі у пошуках однодумців, прихильників. Порошенко на цьому тижні буде вирішувати кадрові питання як у столиці, так і у регіонах. Зорі радять президенту бути більш обачним, слухаючи і беручи до уваги поради радників, існуватиме злий підступ.

Із Європи звучатимуть меседжі про боротьбу із корупцією, все менше підтримки в сторону влади, а більше жорсткої критики. Розрив із Росією не принеси позитивних результатів, а тільки напружить ситуацію.

Політична ситуація напружена. Як у державі, так і у світі. Із ЗМІ почуємо багато компроматів на політиків, чиновників. На одного із кандидатів в президенти чекає неприємний сюрприз.

На цьому тижні слід очікувати що опозиційні сили перетворять противників у союзників,  висока ймовірність того, що буде досягнуто домовленості про висунення єдиного кандидата в президенти.

Несприятливий період для Тимошенко, чекає  багато казусних випадків.

Турчинов на цьому тижні виступатиме із гучними заявами.

Луценко продовжить відкривати сенсаційні справи, та суспільство уже не звертатиме на це уваги.

Економічна ситуація катастрофічна. Валюта збереже тенденцію коливання. Ціни зростатимуть практично на все. Власникам банківських карток і рахунків рекомендовано бути обережними, існуватиме висока ймовірність хакерських атак і гучних крадіжок. Від очільників МВФ звучатимуть нові умови надання кредиту, нажаль на  більш жорстких умовах.

Невдоволення в людей зростатиме. Мітинги, поодинокі акції відбуватимуться по всій державі.

Збережеться криміногенна ситуація, бережіть майно, не довіряйте малознайомим вам людям, уникайте конфліктних ситуацій, стримуйте емоції.

Зорі радять всім звернути увагу на своє здоров’я, особливо із серцево-судинними захворюваннями, краще провести профілактичні заходи, також будьте обережні на вулиці,  існуватиме висока ймовірність травм.

На цьому тижні виникатимуть проблеми із електро і газопостачанням.

Погода продовжить підносити сюрпризи. Акуратно за кермом. Хто, збирається користуватись авіа перельотами будьте завчасно обачні, можливі несправності та затримки рейсів.

Пам’ятайте, під лежачий камінь вода не тече, той хто нічого не робить, нічого і не здобуде.

Комментарии

Отправить