Роман Цимбалюк

Про интервью Гордона с Гиркиным

Альфред Кох

На 80-летие Бродского

Політичний гороскоп на тиждень

03.02.20 - 12:39

Зеленському доля готує важкі часи. Необдумані дії президента і його команди можуть призвести до передчасного закінчення повноважень. Зеленському бажано провести професійну кадрову ротацію, менше прислухатись до радників, вірити фактам і тверезо оцінювати існуючу ситуацію в державі. Президенту зорі радять відкинути політичні погляди, і прислухатись до деяких порад опозиційних політиків.

 

Політична ситуація в державі загострюватиметься. Робота депутатів   нагадуватиме осине гніздо. Парламентарі бунтуватимуть, з'ясовувати відносини, можливі навіть бійки. В кулуарах звучатимуть  звинувачення, розглядатимуть законопроекти, які збурять суспільство.  Політики опозиційних сил відстоюватимуть інтереси народу, представляти реальний план порятунку.  Депутатів президентської  партії знов чекають казуси, прояви непрофесійность.

Гончаруку потрібно заздалегідь  готуватися до прес-конференцій, зустрічей, щоб уникнути непорозуміння та конфліктних ситуацій.

На цьому тижні все більше уваги ЗМІ приділятимуть  роботі Авакова.   Чиновникам, політикам рекомендовано дотримуватись закону, оскільки  за ними стежить пильне око НАБУ.

Агресія, невдоволення в людей зростатиме.  Суспільство розчаровуватиметься з кожним днем. Акції, протести відбуватимуться по всіх куточках країни.

Економічна ситуація не покращиться, слово “дефолт” звучатиме частіше. Валюта буде дещо зростати, ціни аналогічно. Люди доведені до зубожіння, все більше виїжджатимуть за кордон у пошуках кращого життя.

Збережеться криміногенна ситуація. Будьте обережними, не хизуйтесь своїми ювелірними прикрасами і іншими цінними Вам речами, існуватиме висока ймовірність стати жертвою грабіжника.

Потрібно дотримуватись правил пожежної безпеки, особливо у ТРЦ, школах, будинках.

Природа готує сюрпризи, можливі навіть підземні поштовхи.

Комментарии

Отправить