Українки здобули бронзу на Кубку світу зі стрибків у воду у Китаї

20.04.24 - 07:40

Українки Ксенія Байло та Софія Лискун завоювали бронзові медалі у синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки на Чемпіонаті світу зі стрибків у воду в Сіані, Китай.

Українські спортсменки Ксенія Байло та Софія Лискун стали бронзовими призерками Суперфіналу Кубка світу зі стрибків у воду у Сіані (Китай). Про це повідомили в НОК України, передає УНН.

Деталі

У синхронних стрибках з 10-метрової вишки український дует набрав 294.42 бала і посів третє місце.

Першими стали господарки суперфіналу Кубка світу — представниці Китаю (364.86 бала), другий результат показали канадські спортсмени (296.10 бала).

Для Ксенії Байло та Софії Лискун це вже друга бронзова медаль цьогоріч - у березні дівчата були третіми на етапі Кубка світу в Берліні.