Українська спринтерка тріумфувала на змаганнях у Чехії

20.01.19 - 17:28

Чеське місто Яблонець-над-Нисою прийняло міжнародні легкоатлетичні змагання "JABLONECKÁ HALA 2019" в рамках яких українські спортсмени показали призові місця, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФЛАУ.

Наталія Ручківська з результатом 8,40 с перемогла на дистанції 60 метрів з бар’єрами. Олег Кукота став п’ятим серед чоловіків (8,28 с).

Марія Мокрова третьою перетнула фінішну лінію на дистанції 60 метрів (7,55 с). Артур Назарук у забігу у змаганнях серед чоловіків показав час 7,03 с, чого не вистачило для виходу у фінал.

Примітно, що Роман Кокошко встановив особистий рекорд у приміщенні зі штовхання ядра – 19,11 м. Цей результат дозволив йому стати четвертим. Тетяна Головчук була п’ятою зі стрибків у довжину (5,97 м).

Як повідомлялося раніше, представники України вибороли три найвищі нагороди на легкоатлетичному турнірі в Казахстані.