"Ліверпуль" продовжив виграшну серію в АПЛ

23.09.18 - 00:35

За присутності трохи більше 50 тисяч уболівальників на стадіоні “Енфілд” “Ліверпуль” прийняв ФК “Саутгемптон” у грі 6-го туру АПЛ, повідомляє кореспондент УНН.

Постріл Шакірі на старті зустрічі обернувся голом. М’яч від одного із польових гравців потрапив до іншого, і від Худта влетів у сітку. Високий навіс на 21 хвилині з кутового від Александр-Арнольда призвів до точного удару головою Матіпа — 2:0.

Усі питання “мерсисайдці” зняли до кінця тайму. Виконання штрафного в додатковий час до 45 хвилин увінчалося влучанням у поперечину. Далі м’яч у порожню сітку додав Салах — 3:0.

Додамо, “Ліверпуль” має шість пунктів та очолює турнірну таблицю. “Саутгемптон” з 5 балами у нижній частині таблиці.