УПЛ: львівське дербі завершилося нічиєю

22.09.18 - 23:41

У поєдинку 9-го туру Української Прем’єр-ліги зійшлися два львівські клуби — номінальні господарі “Львів” приймали ФК “Карпати”, передає кореспондент УНН.

У першому таймі виділимо по одному влучанню у каркас воріт — у “Карпат” у стійку, у “Львова” у поперечину після удару головою Дуарте.

З 74 по 78 хвилини команди обмінялися вже забитими м’ячами. З наддальньої позиції Мякушко наважився на удар зі штрафної, як наслідок Бандура невпевнено зіграв, дотягнувся руками, але м’яч влетів у сітку. Номінальні господарі відповіли своїм м’ячем у виконанні Дуарте — 1:1.

Зазначимо, що “Львів” обігнав “Карпати” у турнірній таблиці — 10 очок проти 9.