Хокеїсти "Донбасу" обіграли "Білий Барс" у першій грі третього туру УХЛ

22.09.18 - 22:19

В рамках третього туру чемпіонату України з хокею донецький “Донбас” на виїзді зміг обіграти білоцерківський “Білий Барс”, інформує УНН із посиланням на сайт донеччан.

Підопічні Юліуса Шуплера змогли приголомшити суперника в першому періоді, закинувши три шайби — одну на третій хвилині і дві — під завісу періоду.

Господарі спробували “повернутися в гру” у другій 20-хвилинці, реалізувавши більшість на старті періоду, але “Донбас” впевнено відновив перевагу в три шайби, що надломило команду Костянтина Буценка.

Далі тільки чемпіони країни не стали знижувати темп. Більше за інших в результативності досяг успіху Олександр Костіков, який слідом за Віталієм Кірющенковим в другому турі оформив хет-трик. Крапку в матчі знову в більшості вдалося поставити господарям, але це не врятувало їх від розгрому — 2:7.

Шайби закидали: 0:1 — Карпенко (Захаров) — 2:58, 0:2 — Костіков (Григор’єв, Захаров) — 13:50, 0:3 — Коренчук (Воронін) — 18:49, 1:3 — Печерських (Лісників) — 23:37, 1:4 — Костіков (Григор’єв, Фірсов) — 29:35, 1:5 — Костіков (Кузьмик, Денискін) — 41:36, 1:6 — Смирнов (Лялька, Карпенко) — 43:52, 1:7 — Лялька — 46:04, 2:7 — Бородай (Логачов, Тимченко) — 59:47.

Додамо, що у наступному турі “Донбас” вдома прийматиме херсонський “Дніпро”. Гра проти новачка УХЛ відбудеться 27 вересня.