Хацкевич заявив, що футболісти "Динамо" відповідатимуть за свої дії

22.09.18 - 00:32

Олександр Хацкевич на правах головного тренера “Динамо” розповів про допущені помилки футболістів київської команди на старті виступів у Лізі Європи в матчі проти “Астани” (2:2), повідомляє УНН із посиланням на сайт “біло-синіх”.

“Початок був блискучим, забили м’яч, після чого знову з’явилася невпевненість, і хвилини з 20-ї почали дещо неправильно грати. Навіть після забитого м’яча вимагали від хлопців вище накривати суперника, але виникла невпевненість — спочатку помилка Гармаша, який віддав пас назад, потім не дограли під час стандарту... Після цього вирівняли гру, оскільки за володінням м’ячем перевага навіть була на боці суперника, другий тайм провели агресивніше, створили і гольові моменти, і пресингували, але майстерність підвела в заключній стадії. Знову пропустили з кутового, недопрацювали, але це вже більше індивідуальні помилки”, — вважає фахівець.

На думку Хацкевича, його футболістів підвела концентрація, крім того кожен гравець відповість за дії на полі гри з “Астаною”.

“Підвела концентрація. Приміром, у епізоді з першим пропущеним м’ячем після подачі з кутового момент нібито закінчився, але потім пішов навіс із протилежного флангу й удар впритул. Казати, хто саме помилився, я не буду — ми це розберемо всередині команди, і футболісти будуть також відповідати за свої дії”, — зауважив тренер.

За словами наставника він не піде зі своєї посади: “ми це питання закрили, і президент уже все сказав. У нас керована команда, а все інше — другорядне”.

Зазначимо, що “Динамо” має 6-матчеву безвиграшну серію.