"Ліверпуль" в компенсований час здобув перемогу в Лізі чемпіонів над "ПСЖ"

20.09.18 - 01:22

Фіналіст минулорічної Ліги чемпіонів англійський “Ліверпуль” розпочав новий розіграш турніру протистоянням із фінансовим потужним французьким ФК “ПСЖ”, передає кореспондент УНН.

По закінченні півгодини гри Даніель Старрідж замкнув головою навіс від Робертсона, змінивши цифри на табло. В цьому моменті капітан парижан Тіаго Сільва припустився позиційної помилки. На 36 хвилині Хуан Бернат збив у власній штрафній Вейналдума — рефері Чакир призначив 11-метровий. Ареола вгадав політ м’яча, але не дотягнувся до нього після спроби Джеймса Мілнера.

Менше п’яти хвилин знадобилося французам аби відіграти один гол. Автор забитого м’яча — бельгійський захисник Тома Меньє (2:1).

Перехоплення м’яча на чужій половині призвело до рівних цифр на табло, оскільки Неймар на 83 хвилині увірвався до карної зони, де влучний удар оформив Мбаппе.

Рятівником “мерсисайдців” став Роберто Фірміно, який вийшов на поле із заміни. Бразилець розхитав Маркіньйоса та забив переможний гол — 3:2.

Зауважимо, що в іншій грі квартету С італійський “Наполі” не зумів в гостях перемогти сербську “Црвєну Звєзду” — 0:0.