"Динамо" перемогло "Шахтар" у заключному турі УПЛ

19.05.18 - 23:20

У заключному турі чемпіонату УПЛ сезону 2017/2018 відбулося всеукраїнське дербі між київським “Динамо” та донецьким “Шахтарем”, інформує УНН з посиланням на сайт киян.

Перше взяття воріт відбулося на 16 хвилині. Віктор Циганков виконав подачу з кутового — і Беньямін Вербич головою вразив сітку воріт донецького “Шахтаря” та вивів свою команду вперед. 1:0 на користь київського “Динамо”.

Недовго передували “біло-сині” у рахунку. Марлос ударом по центру реалізував 11-метровий та зрівняв рахунок — 1:1.

Переможний м’яч столичні футболісти оформили завдяки автоголу. Після прострільної передачі від Томаша Кендзьори Давид Хочолава влучив у свої ж ворота на 55 хвилині. Рахунок став 2:1 на користь київського “Динамо”, і так протримавшись до кінця.

Примітно, що з 75хвилини на полі з’явився Олег Гусєв, який провів останній матч в кар’єрі у футболці “Динамо”.

Додамо, що “Шахтар” закінчив сезон у статусі чемпіона крани — 75 очок, а “динамівці” відстали тільки на 2 пункти.